Python/JavaScript Developer

ARCHE Consulting
Język programowania
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Dla firmy międzynarodowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Python / JavaScript Developer

Wymagania

Obowiązki: • opracowywanie skryptów w Python lub JavaScript,
• wykonywanie instalacji zmianm nowych wersji aplikacji, konfiguracja aplikacji itp.,
• przeprojektowywanie aplikacji,
• dbanie o optymalizację,
• tworzenie dokumentów dotyczacych specyfikacji technicznej.

Wymagania:

• doświadczenie w systemach operacyjnych Linux / Unix,
• bardzo dobra znajomosć Python i/lub JavaScript,
• dobra znajomość j. angielskiego,
• znajomość systemów zarządzania bazami danych np. MS SQL,
• znajomość serwerów: Apache, Tomcat,
• znajomość medotyki DevOps jest atutem.

Nasz Klient oferuje:

• szerokie możliwości rozwoju,
• pracę przy różnorodnych projektach,
• atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.

Wpis KRAZ: 8162