Account Manager

Personia

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&ExecutiveSearch. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: 58/2015

Cel stanowiska: pozyskiwanie i profesjonalna obsługa Klientów.

Zakres obowiązków:
• Profesjonalna obsługa aktualnych Klientów oraz pozyskiwanie nowych
• Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
• Przygotowywanie ofert oraz odpowiadanie na zapytania ofertowe
• Promowanie i dbałość o pozytywny wizerunek firmy
• Reprezentowanie firmy na targach i konferencjach Wymagania:
• Znajomość w dziedzinie programowania i grafiki na co najmniej podstawowym poziomie
• Znajomość branży IT (jako dodatkowy atut)
• Doświadczenie w obsłudze Klienta
• Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
• Inicjatywa i samodzielność w działaniu
• Umiejętność pracy w grupie
• Wysoka kultura osobista
• Samodyscyplina, dobra organizacja oraz odpowiedzialność

Oferujemy:
• Pracę w miłej atmosferze
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Niezbędne narzędzia pracy
• Stałe wynagrodzenie oraz dodatkowo prowizję uzależnioną od osiągniętych wyników

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: [email protected], podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.