[ Linux/Unix Developer ] Wrocław

Opis oferty

Zacznij realizować:
• projekty o globalnym zasięgu w znanej, rozpoznawanej firmie

Otrzymaj w zamian:
• konkurencyjne wynagrodzenie na wrocławskim rynku pracy

Przychodź do pracy:
• Pełnej wyzwań, nowości, zapewniającej stały rozwój i szerokie perspektywy kariery zawodowej!

Wymagania i obowiązki

Jeśli tylko:
• Masz co najmniej 1 rok komercyjnego doświadczenia jako programista PHP lub .NET
• Linux nie ma przed Tobą tajemnic
• Znasz język angielski na tyle dobrze by pracować w międzynarodowym zespole

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu
  • Elastyczne formy współpracy
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.