AngularJS wersja 1/Toruń/kontrakt na B2B/częściowo zdalnie

ZeroChaos Sp. z o.o.

40 - 60 zł netto / godzinowo

ZeroChaos poszukuje na projekt do Torunia osób ze znajomością technologii frontowej AngularJS wersja 1. Poszukiwana 1 osoba - poziom zaawansowania (3-4 lata) + 1 osoba z poziomem zaawansowania  (2 lata).

Start: połowa czerwca 2016
Czas trwania: 3 miesiące z możliwością przedłużenia do końca roku (w II fazie projektu możliwość pracy zdalnej)
Umowa: kontrakt na B2B

Opis:

- będziesz budować rozwiązania portalowe/aplikacje bankowe oparte o framework AngualarJS;
- poznasz możliwości przetwarzania HPC dostarczając kompletną aplikację ukierunkowaną na zarządzanie klastrem wysokiej wydajności;
- nauczysz się stosować wzorce projektowe i dobre praktyki programistyczne;
- możliwość udziału w projektach zagranicznych oraz R&D;
- nauczysz się diagnozować problemy związane z wydajnością warstwy front-end oraz poznasz metody jej optymalizacji.

Wymagania

Obowiązki:

- implementacja warstwy front-end dla standardowych, responsywnych i mobilnych interfejsów użytkownika;
- optymalizacja stosowanych rozwiązań oraz testami w różnych przeglądarkach;
- współpraca z zespołem graficznym, developerskim i QA w przygotowywaniu rozwiązań dla Klienta.

Oczekujemy:

- znajomości: AngularJS, HTML, CSS, JAVASCRIPT;
- wiedza z zakresu bibliotek JQUERY/PROTYPE.JS, REQUIRE.JS / AMD, RESPONSIVE WEB DESIGN;
- ciekawości innowacji w branży;
- chęci pracy w zespole.