Programista PHP & MySQL

  • Kraków
  • 4000 - 5600 zł netto
  • Umowa o pracę

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, firmy z branży e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:
Programista PHP MySQL

miejsce pracy: Kraków

Wymagania i obowiązki

Zadania:
  • rozwój oprogramowania nowoczesnej platformy e-commerce,
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • naprawa zgłoszonych błędów.

Od kandydata oczekujemy:

  • roczne doświadczenie w obiektowym programowaniu w PHP,
  • znajomość bazy danych MySQL,
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej.

Firma oferuje:

  • elastyczne formy współpracy - umowę o pracę bądź B2B,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - do 8000 PLN brutto na umowę o pracę
  • bogaty pakiet socjalny.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w branży e-commerce.

Informacje o rekrutacji