Programista .NET

Nexio Management Sp.z o.o
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.nexio.pl WWW

Język programowania

Obecnie do naszego zespołu realizującego rozwojowe projekty w obszarze technologii .NET poszukujemy Programistów .NET, którzy będą uczestniczyć w tworzeniu rozwiązań dla naszych wiodących Klientów – miejscem pracy jest Warszawa.

Wymagania

Opis stanowiska:
  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań w oparciu o platformę .NET
  • Analiza wymagań biznesowych
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu w oparciu o platformę .NET
  • Bardzo dobra znajomość języka C#
  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych i języka zapytań SQL / T-SQL
  • Znajomość: ASP.NET MVC, WebForms, jQuery
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej
  • Znajomość j.angielskiego min. na poziomie czytania i pisania dokumentacji

Oferujemy:

  • Szeroki wachlarz ciekawych i pełnych wyzwań projektów
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt
  • Pakiet benefitów (Medicover, FitProfit)
  • Finansowanie zdanych certyfikatów
  • Przyjazną atmosferę pracy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami,
prosimy o przesyłanie aplikacji w formacie doc.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.nexio.pl

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna

O Nexio Management Sp.z o.o

SIŁĘ NEXIO STANOWIĄ LUDZIE
Nexio Management Sp. z o.o. jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT . Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu następujących systemów: CRM, ERP, Biling, Order Management, Middleware. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania; do naszych partnerów należą firmy takie jak: IBM, PeopleSoft, Siebel, Oracle, SAP, Amdocs, Telcordia. Specjalizujemy się w branży telekomunikacyjnej i ubezpieczeniowej.