QA Engineer - Inżynier Testów

  • Gliwice
  • 4000 - 8000 zł netto
  • Kontrakt

Opis oferty

Oferujemy:
  • dogodną formę współpracy (umowa o pracę, umowa o współpracę)
  • udział w projektach dla klientów z całego świata
  • nacisk na stały rozwój i personalnie dobieraną ścieżkę kariery
  • pracę w zespołach scrumowych, z najlepszymi programistami Symfony2
  • kartę MultiSport, cotygodniowe obiady, owoce w każdy poniedziałek
  • drinki z XSolve i Playa Party tuż za biurem
  • możliwość zmieniania programistycznego świata na lepsze!

Zobacz kim jesteśmy i jak pracujemy

Wymagania i obowiązki

Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenia w testowaniu i automatyzowaniu testów
  • min. rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku Inżyniera Testów lub podobnym
  • praktycznego doświadczenia w co najmniej jednej z technik, takich jak: BDD lub Behat lub ATDD oraz narzędzi automatyzacji testów (np. Selenium)
  • znajomości podstaw co najmniej jednego języka programowania (preferowane PHP lub Java)
  • dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej swobodną komunikację z klientem
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania
  • znajomość koncepcji Domain Driven Design
  • doświadczenie w pracy w zespole scrumowym

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje

O XSolve

Agile Software House
Jesteśmy zgranym zespołem developerów, który tworzy przemyślane rozwiązania. Łączymy świetny backend z doskonałym usability.

Nasza filozofia to ciągły rozwój, szkolenie się i uczenie innych. Wierzymy w Agile, kochamy Open Source.