Front End Developer, Javascript, React, zdalnie

10 000 - 24 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Framework

Opis oferty

Opis stanowiska pracy
Szukamy Front End Developerów na mid-level po seniorów, praca do rozpoczęcia od zaraz. Oferujemy
100 % pracę zdalną
pracę w kompetentnym zespole, gdzie nauczysz się najnowszych frameworków
wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
umowę B2B, początkowo na 2 miesiące, do przedłużenia

Firma
Startup z siedzibą w Londynie, współtworzony przez 60+ pracowników, 400+ kurierów oraz 10 developerów, rewolucjonizujący rynek usług dostaw na żądanie. Wyobraź sobie, że możesz zamówić cokolwiek chcesz i zostanie to dostarczone gdziekolwiek potrzebujesz, bez kolejek, korków i stresu, nawet śniadanie z Twojej ulubionej lokalnej restauracji. Szukamy ludzi, którzy chcą być częścią tej ekscytującej podróży i będą współtworzyć rozwiązania zapewniające doskonałą jakość usług i bezproblemowe user experience dla naszych klientów

Wymagania

Wymagania:
Szukamy kogoś kto szybko się uczy, chce pracować z najnowszymi technologiami, pisze nieinwazyjny kod i pracuje z:
- ES2015 / ES6
- React
- React-router
- Sass / css modules
- Redux
- Immutablejs
- Testing (Mocha + Karma) Dodatkowym plusem będzie znajomość:
- Flow
- Redux
- Reselect
- Working with Async reducers
- Redux / React routing
- Saga

Przykłady kodu na Githubie mile widziane.