Test Automation Expert

SMT Software

50 - 90 zł netto / godzinowo

Język programowania
Narzędzia

SMT Software – innowacyjny software house z utalentowanymi i pełnymi pasji ludźmi na pokładzie. Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm IT. Świadczymy usługi tworzenia oprogramowania oraz wspieramy zespoły IT naszymi specjalistami. Aktualnie, do projektu związanego z bankowością elektroniczną, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
• Projektowanie, pisanie i automatyzacja testów
• Analiza i tworzenie scenariuszy oraz przypadków testowych
• Testy wydajnościowe
• Tworzenie dokumentacji technicznej
• Współpraca w międzynarodowym zespole

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w testowaniu i/lub programowaniu
• Doświadczenie w automatyzacji testów (np. Selenium, QTP)
• Znajomość narzędzi BDD
• Znajomość SQL/ PLSQL, XML oraz SoapUI
• Doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w międzynarodowym zespole Mile widziane:
• Doświadczenie w programowaniu w języku C#

Oferujemy:
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Szkolenia techniczne
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Pakiet socjalny
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym zespole

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: [email protected]