Programista MS Dynamics AX

Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa Opis stanowiska:

  • Udział w projektach wdrożeniowych poszczególnych modułów MS Dynamics AX
  • Współpraca z programistami z Polski i zagranicy
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Min. 2 lata doświadczenia w rozwoju oprogramowania w MS Dynamics AX (2009/2012)
  • Bardzo dobra znajomość MS SQL Server
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy

CV prześlij na adres: [email protected] (+48 606 102 566) Jeżeli masz pytania – napisz lub zadzwoń!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna