Oracle Developer

67jobs.com

13 000 - 18 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Poszukiwany Oracle Developer! Aplikuj na http://my.67jobs.com/auth/signup/candidate

Cenimy Twój czas, dlatego też gdy zostaniesz zatrudniony i przepracujesz 90 dni (okres próbny), zapłacimy Ci 2000 zł jako rekompensatę za czas poświęcony na rozmowy kwalifikacyjne.

Znasz dobrego Oracle Developera? Poleć go na 67jobs.com i zapłacimy Tobie 1000 zł.
Wymagania i obowiązki

Wymagania

Wymagania i obowiązki· Wykształcenie wyższe kierunkowe - Informatyka; · Bardzo dobra znajomość zagadnień technologii webowych (protokół http, certyfikaty, HTML/DHTML, CSS, JavaScript);

· Praktyczna znajomość technologii i rozwiązań ADF, JSF, AJAX, JSP/Servlets/JSF/JEE;

· Znajomość zagadnień i technologii/narzędzi integracyjnych (ESB, SOA, WebService, SOAP, Apache CXF), JDeveloper;

· Doświadczenie w programowaniu w JAVIE/JEE;

· Znajomość wzorców projektowych;

· Znajomość zagadnień kontenera servletów (Weblogic, Tomcat);

· Dobra znajomość baz danych (w szczególności Oracle DB, SQL, PLSQL), również tematyki tuningu bazy danych oraz frameworków ORM;

· Dobra znajomość innych produktów Oracle, w szczególności serwerów aplikacyjnych Weblogic;

· Minimum podstawowa znajomość narzędzi Maven2, Subversion, Enterprise Architect;

· Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;

· Otwartość na kontakt z biznesem;

· Kreatywność i zaangażowanie;

· Nastawieniena realizację zadań.