Praca na stanowisku Programista PHP

World Dating Company SP. z o.o.
Język programowania
Framework

Opis oferty

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Firma: World Dating Company Sp. z o.o. serwis: Przeznaczeni.pl
Praca: stała

Opis stanowiska:
• tworzenie nowych i rozwijanie istniejących produktów internetowych;
• proponowanie rozwiązań przy realizacji prowadzonych projektów w oparciu o najnowsze technologie;
• wsparcie zaplecza IT WDC;

Oferujemy:
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
• pracę w młodej rozwijającej się firmie;
• ciekawą pracę przy projektach internetowych;
• przyjazną atmosferę pracy;
• młody, fajny, komunikatywny zespół
• możliwość wpływania na końcowy kształt produktów internetowych;
• wsparcie i wprowadzenie w ogólne zasady działania firmy
• stałą pracę

Wymagania

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka PHP;
• Bardzo dobra znajomość frameworka Symfony;
• doświadczenie w projektowaniu baz danych oraz znajomość języka SQL;
• Znajomość Doctrine;
• znajomość CSS, XHTML, jQuery;
• znajomość systemów kontroli wersji GIT i SVN;
• znajomość systemów UNIX-owych;
• zdolność do samodzielnej analizy problemów;
• zamiłowanie do programowania, samodoskonalenia się i gotowość do ciągłego rozwijania swoich umiejętności;
• szczere zaangażowanie w pracę i powierzone projekty;

prześlij nam swoje CV na adres email: [email protected]
Praca od zaraz.