Java Developer - Kraków - projekt II

67jobs.com

11 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Poszukiwany Java Developer! Miejsce: Kraków
Widełki: 11 000 - 12 000 PLN (B2B)

Aplikuj na http://my.67jobs.com/auth/signup/candidate

Cenimy Twój czas, dlatego też gdy zostaniesz zatrudniony i przepracujesz 90 dni (okres próbny), zapłacimy Ci 2000 zł jako rekompensatę za czas poświęcony na rozmowy kwalifikacyjne.

Znasz dobrego Java Developera? Poleć go na 67jobs.com i zapłacimy Ci 1000 zł!

Wymagania

Wymagania i obowiązki:
- bardzo dobra znajomość języka JAVA oraz specyfikacji JEE potwierdzoną minimum 3-letnim doświadczeniem
- bardzo dobra znajomość: XML, JSP/Servlets/JEE, Spring, EJB, HTML+CSS
- znajomość zagadnień związanych z wymianą komunikatów za pomocą WebService
(m. in. XSD, WSDL, SOAP)
- znajomość JDBC z uwzględnieniem zagadnień transakcyjnych oraz języka zapytań SQL w oparciu o przynajmniej jedną z baz danych np. PostgreSQL, mySQL lub Oracle
- serwery (np. TOMCAT, JBOSS)
- znajomość jednego z systemów kontroli wersji np. SVN, GIT, CVS.
- dobra znajomość podstawowe wzorce projektowe, algorytmy i struktury danych
- osoba otwarta i komunikatywna, która cechuje się samodzielnością i odpowiedzialnością