C#/.Net Software Developer (innowacyjne płatności)

  • Warszawa
  • 7000 - 8500 zł netto
  • Umowa o pracę

Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców innowacyjnych rozwiązań płatniczych o kapitale amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta niesie za sobą nowe wymagania wobec systemów i infrastruktury IT, a przed około stuosobowym działem IT stawia kolejne wyzwania. Aktualnie, w związku ze startem projektu dotyczącego rozwoju nowego systemu webowego, do zespołu Rozwoju Aplikacji Transakcyjnych nasz Klient poszukuje doświadczonego C#/.Net Software Developer'a.

Wymagania i obowiązki

Opis stanowiska:

- Rozwój aplikacji i systemów transakcyjnych opartych o framework .Net i bazy danych MS SQL Server (rozwiązania głównie webowe, ale również desktop'owe);
- Udział w projektowaniu rozwiązań;
- Współpraca z Analitykami i członkami innych zespołów developerskich;
- Udział w projektach wdrożeniowych;
- Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
- Bardzo dobra znajomość języka programowania C#;
- Minimum 3-letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania w oparciu o framework .Net, w tym ASP.Net;
- Umiejętność projektowania aplikacji oraz praktyczna znajomość wzorców projektowych;
- Bardzo dobra znajomość baz danych MS SQL Server oraz języków SQL i T-SQL;
- Znajomość technologii webowych: JavaScript, HTML, CSS (AngularJS będzie dodatkowym atutem);
- Dobra znajomość języka angielskiego;
- Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów branży nowoczesnych płatności;
- Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii;
- Samodzielność w działaniu;
- Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole;
- Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów;
- Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

O Talent Hills

Osiągaj szczyty swojej kariery z TALENT HILLS!
Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości.