Network Administrator_międzynarodowe migracje

  • Warszawa
  • 6000 - 8500 zł netto
  • Umowa o pracę

Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców innowacyjnych rozwiązań i usług płatniczych o kapitale amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta zaowocował utworzeniem nowego zespołu, dedykowanego do projektów z obszaru infrastruktury IT realizowanych na rzecz Grupy. Długofalowe perspektywy projektowe oraz wykorzystywane rozwiązania stworzą członkom nowego zespołu możliwość rozwoju w interesującym i międzynarodowym środowisku. Aktualnie do wspomnianego zespołu poszukujemy doświadczonego Administratora Infrastruktury Sieciowej.

Wymagania i obowiązki

Opis stanowiska:

- Udział w projektach dotyczących przejmowania odpowiedzialności za zarządzanie systemami od zagranicznych spółek należących do Grupy;
- Zarządzanie infrastrukturą teleinformatyczną (Cisco, F5) z uwzględnieniem wytycznych standardu PCI DSS;
- Bieżący monitoring środowiska i jego optymalizacja;
- Zarządzanie połączeniami VPN i MPLS;
- Rozwiązywanie pojawiających się problemów;
- Projektowanie, wdrażanie i testowanie rozwiązań Disaster Recovery.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
- Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu infrastrukturą sieciową opartą o rozwiązania Cisco;
- Mile widziane doświadczenie w projektach dotyczących tranzycji systemów i transferu wiedzy;
- Znajomość branży elektronicznych płatności oraz standardu PCI DSS będzie dodatkowym atutem;
- Biegła znajomość języka angielskiego;
- Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
- Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów branży nowoczesnych płatności;
- Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii;
- Udział w międzynarodowych projektach;
- Samodzielność w działaniu;
- Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole;
- Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów;
- Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

O Talent Hills

Osiągaj szczyty swojej kariery z TALENT HILLS!
Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości.