PROGRAMISTA JAVA

Euro-net
Baza danych
Framework
Inne

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój nowych funkcjonalności aplikacji do wsparcia sprzedaży kanałami elektronicznymi, wykorzystywanej w Euro-net.

Wymagania

Obowiązki:
• tworzenie i rozwój aplikacji webowych w technologii JAVA
• rozwiązywanie bieżących problemów w ich funkcjonowaniu
• współpraca w ramach zespołów projektowych z analitykami, testerami, kierownikami projektów Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe
• orientacja w technologiach stosowanych w Internecie
• doświadczenie w programowaniu Java minimum 3 lata
• znajomość relacyjnych baz danych (SQL)
• praktyczna znajomość spring, hibernate, junit, j2ee design patterns
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
• umiejętność pracy zespołowej, zdolność analitycznego myślenia i wysokie umiejętności interpersonalne

Dodatkowymi atutami będą:
• znajomość środowisk Linux, Apache, Tomcat, PostgreSQL
• znajomość zagadnień e-commerce
• znajomość procesów sprzedażowych i logistycznych

Metodologia pracy

O Euro-net

Nasza Firma to ogólnopolska sieć sklepów detalicznych - lider w branży RTV/AGD w Polsce. Istniejemy od 18 lat i jesteśmy już obecni w 77 miastach w Polsce. Mamy ponad 200 sklepów, sklep internetowy www.euro.com.pl, własną flotę samochodową oraz nowoczesny magazyn wysokiego składowania. Naszym Klientom oferujemy wysokiej klasy sprzęt AGD, RTV, FOTO i IT oraz fachową obsługę.