Administrator Baz Danych Oracle

eWork
  • Umowa o pracę Umowa

O eWork eWork Group jest firmą konsultingową, która zajmuje się outsourcingiem kompetencyjnym, rekrutacją specjalistów IT oraz konsolidacją dostawców IT w zależności do zapotrzebowania Klientów na rynku Skandynawskim i Polskim. Aktualnie zarządzamy ponad 5000 kontraktorami na projektach u naszych Klientów oraz realizujemy z sukcesem ponad 2000 projektów rekrutacyjnych.

Wymagania

Zadania:
  • Zarządzanie bazami Oracle,
  • Instalacja oprogramowania Oracle oraz modernizacja baz danych
  • Wdrażanie zmian związanych z bazami danych Oracle
Wymagania:
  • Min. 1 rok doświadczenia jako Administrator Baz Danych Oracle
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość systemów klasy Unix i Linux
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • Ciekawe projekty
  • Możliwość wykorzystywania najnowszych technologii
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego