Administrator Linux/Unix

New-Invest

4 000 - 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Narzędzia

Firma: Wykorzystuje aspekty psychologii, aby wprowadzić rozwiązanie w ramach danego problemu, wspierając firmy w danej problematyce. Współpracuje z jednostkami badawczymi czy uczelnianymi, a także konsultingowymi.

Opis stanowiska:
- utrzymanie, planowanie i rozbudowa systemów wykorzystywanych w agencji interaktywnej,
- administracja środowiskami developerskimi, testowymi, produkcyjnymi
- odpowiedzialność za sprzęt, infrastrukturę sieciową i oprogramowanie (systemowe oraz developerskie)
- bieżąca współpraca z osobami z działów development'u i produkcji oraz działem project management (planowanie, zlecenia, odbiór prac)
- NIE będziesz odpowiedzialny za pomoc dla użytkowników oraz utrzymanie infrastruktury biurowej

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe
  • 2-3 lata doświadczenia komercyjnego w administracji systemami informatycznymi
  • Bardzo dobra znajomość obsługi i budowy systemów Unix, zwłaszcza Linux (od strony użytkownika i administratora)
  • Bardzo dobry poziom programowania w językach skryptowych powłoki (shell)
  • Umiejętność konfiguracji i administracji usługami sieciowymi (SSH, SMB, HTTP, SMTP, DNS itp.)
  • Znajomość min. jednego rozwiązania chmurowego (Azure, AWS), głównie w obszarze automatyki zarządzania zasobami i skalowania rozwiązań
  • Znajomość architektury technicznej i informacyjnej (LAMP, Jboss)
  • Znajomość infrastruktury sieciowej: protokół TCP/IP
  • Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu administracji baz danych MySQL, PostgreSQL
  • Wcześniejsza praktyka w konfiguracji aktywnymi urządzeniami sieciowymi (routery, firewall'e, VPN itp.)
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji np.. GIT, SVN, CVS

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania przez portal 4programmers.net