Web Developer [Kraków-Stare Miasto, 5-7k netto]

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

Nowoczesna i sprawnie rozwijająca się firma zajmująca się między innymi tworzeniem aplikacji mobilnych oraz systemów webowych poszukuje do swojego zespołu doświadczonego: Web Developera

Miejsce pracy: Kraków (Stare Miasto)
Forma zatrudnienia: B2B (płatny urlop), możliwość częściowej pracy zdalnej
Wynagrodzenie: 5000 – 7000 PLN netto (do negocjacji)
Ilość wakatów: 2

Projekty i obowiązki: Praca przy dużych systemach B2B (na przykład narzędzie do obiegu dokumentów). Projekty związane z tworzeniem stron internetowych, panele administracyjne, CMS-y dla aplikacji mobilnych.

Dlaczego warto u nas pracować ?

- zapewniamy dobry sprzęt i najnowsze oprogramowanie
- realizujemy ciekawe projekty dla znanych marek
- istnieje możliwość częściowej pracy zdalnej
- każdy pracownik raz w roku ma możliwość wybrać sobie szkolenie lub konferencję, w której chce uczestniczyć, firma pokrywa koszty dojazdu, zakwaterowania i uczestnictwa
- zapewniamy prywatne ubezpieczenie medyczne

Wymagania

Jeżeli: - znasz bardzo dobrze PHP i MySQL, a także HTML i CSS
- potrafisz programować w JavaScript
- znasz podstawy Angular JS (dodatkowy atut)

To koniecznie wyślij swoje CV, bo jesteś dla nas idealnym Kandydatem :)

Masz pytanie lub chcesz nadesłać CV ? -> [email protected]

Metodologia pracy

O New-Invest

Szukamy Pracownika do naszego zespołu Programistów :)

Stanowisko: Programista C++

Miejsce pracy: Katowice

Wynagrodzenie: 7500 PLN netto – Umowa o Pracę

                                              9400 - 9650 PLN netto – B2B

Klient: nowoczesna firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla dużych przedsiębiorstw z różnych branż.

Dla Pracownika:

-           przy B2B – 26 dni płatnego urlopu

-           pracę w międzynarodowym środowisku

-           udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i umiejętności Pracownika

-           imprezy sportowe, wyjazdy integracyjne

Wymagania:

-           biegła znajomość C++

-           doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych

-           znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle)

Zadania na tym stanowisku to między innymi:

-           tworzenie oraz implementacja oprogramowania w C++

-           rozwój aplikacji do zarządzania przedsiębiorstwem

-           testowanie oprogramowania

-           korzystanie z relacyjnych baz danych, SQL

[email protected]