Programista frontend (JS, HTML5)

  • Łódź
  • 3500 - 5000 zł netto
  • Umowa o pracę

Do naszego zespołu poszukujemy programisty ze znajomością JS, którego zadaniem jest współudział w tworzeniu dedykowanego rozwiązania funkcjonującego na stronach towarzystw lekarskich. Projekt jest innowacyjny i rozwojowy, zbudowany w oparciu o AngularJS, dlatego poszukujemy osób chętnych, angażujących swój potencjał i kreatywność.

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
  • praktyczna wiedza z zakresu projektowania interfejsów użytkownika
  • doświadczenie w posługiwaniu się AngularJS, Bootstrap
  • umiejętności z zakresu Javascript, jQuery, HTML5, CSS3
  • doświadczenie w pracy przynajmniej z jednym z repozytorium kodu: Git, SVN

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia

O LPT Group sp. z o.o.

LPT Group jest firmą współpracującą głównie z klientami z sektora farmaceutycznego. Łączymy technologię z marketingiem i dostarczamy gotowych rozwiązań naszym klientom, do grona których należą duże korporacje międzynarodowe.

Informacje o rekrutacji

Osoby zainteresowane współpracą proszę o przesyłanie CV wraz z portfolio na adres: [email protected]. Proszę pamiętać o uwzględnieniu klauzuli na przetwarzanie danych osobowy w treści CV.