Młodszy PROGRAMISTA C#

  • Poznań
  • Umowa o pracę

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należeć:
• Projektowanie oprogramowania,
• Tworzenie dokumentacji technicznej
• Współtworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji typu ERP

Wymagania i obowiązki

• Doświadczenie w programowaniu C# (C#.NET)
• Znajomość programowania obiektowego i SQL,
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole,
• Komunikatywność i kreatywność,

Mile widziane :
• Znajomość technologii WPF
• Bazy danych PERVASIVE, SQLite
• Doświadczenie w pracy z systemami ERP
• Dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Szkolenia

O INTUITI SOFTWARE Sp. z o.o.

INTUITI Software Sp. z o.o. jako producent oprogramowania tworzy szereg rozwiązań indywidualnych – dedykowanych i dopasowanych do potrzeb Klientów, stanowiących dodatek do systemów zarządzania, jak również własne aplikacje bazodanowe.

Informacje o rekrutacji

Oferty proszę przesyłać na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule: Młodszy Programista C#

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)