Konsultant systemów ERP(Wrocław)

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Nowoczesna firma, specjalizująca się we wdrożeniach dużych rozwiązań IT dla biznesu, poszukuje kandydatów na stanowisko Konsultant systemów ERP.

Oferujemy
Szkolenia z zakresu wdrażanych rozwiązań i wykorzystywanych narzędzi.
Uczestnictwo w atrakcyjnych projektach w kraju i zagranicą, dających bogate możliwości rozwoju.
Atrakcyjne warunki finansowe.
Benefity – min. opieka medyczna, karta Multisport.

Wymagania

Obowiązki: Analiza wymagań i procesów biznesowych w celu tworzenia rozwiązań spełniających potrzeby klienta.
Tworzenie i wdrażanie rozwiązań opartych na systemach klasy ERP (Firm SAP i Microsoft – rozwiązania dla branży Retail).
Dostosowywanie modułów analitycznych wdrażanych rozwiązań do potrzeb klientów.
Testowanie systemu i jego rozszerzeń.
Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu.
Opracowywanie dokumentacji projektowej.

Oczekujemy:

Wykształcenie wyższe lub licencjat.
Znajomość statystyki, metod analizy i eksploracji danych.
Znajomość technologii baz danych, hurtowni danych.
Znajomość rozwiązań klasy ERP (SAP, Microsoft) oraz branży Retail będzie dodatkowym atutem.
Mile widziana umiejętność programowania, doświadczenie w programowaniu Java, ABAP, .NET.
Znajomość języka polskiego i angielskiego.
Rozwinięte umiejętności interpersonalne.
Umiejętność pracy w zespole.
Gotowość do podróżowania.

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!