JavaScript Node.js / Kraków

IT Kontrakt

8 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia

Poszukuję Programisty JavaScript Node.js! Lokalizacja: Kraków

Branża: Media

Widełki: 8 000 - 12 000 zł netto na fakturze /B2B

(możliwość zatrudnienia w oparciu o UP)

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji i dobra znajomość programowania w języku JavaScript (node.js)
  • znajomość frameworków JavaScript (np. Backbone, React)
  • umiejętność pisania testów jednostkowych
  • praktyczna znajomość rozwiązań wersjonowania oprogramowania
  • doświadczenie w programowaniu asynchronicznym
  • doświadczenie w pracy w środowisku Linux
  • umiejętność programowania w Python
  • znajomość NoSQL
  • znajomość HTML5, CSS3

Zadania:
  • rozwój jednego z największych systemów poczty elektronicznej w Polsce
  • praca przy rozwiązaniach o dużej skali – obsługujemy gigantyczny wolumen ruchu i setki maszyn
  • realny wpływ na rozwój produktu
  • możliwość bycia jednym z DevOps'ów w zespole Scrum'owym

zainteresowanych i polecających zapraszam do kontaktu:
[email protected]