Android Developer

Blue-Focus
Język programowania

W związku z rozwojem firmy poszukję programistów Android, do pracy przy projektach dla dużego światowego klienta.
Oferujemy dowolną formę zatrudnienia (etat, zlecenie, b2b itp). Możliwość pracy zdalnej lub w biurze siedziby firmy Blue-Focus w Katowicach.

Wymagania

Zadania:
- Tworzenie aplikacji na platformę Android
- Raportowanie postępu pracy oraz wykonanych zadań
- Tworzenie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:
- 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- Programowanie obiektowe w języku Java
- Android SDK
- Znajomość Android Studio
- Znajomość środowiska Android od strony użytkownika
- Znajomość UI
- JSON, REST, GIT Mile widziane:
- Ukończone aplikacje w Google Play
- Osoby z okolic śląska
- Znajomość języka Angielskiego

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- luźną atmosferę pracy
- elastyczny czas pracy
- możliwość pracy zdalnej

Jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań, napisz do nas jakie masz doświadczenie i co możesz wnieść do naszych projektów.