Programista iOS, Warszawa, 6 000 - 13 000 PLN

  • Wrocław
  • 6000 - 13000 zł netto
  • Kontrakt

Relyon IT Services to zespół wykwalifikowanych konsultantów, których celem jest budowanie wymiernej wartości biznesowej dla firm naszych Klientów poprzez rekomendacje unikatowych profesjonalistów.
Od lat współpracujemy z sukcesem z firmami, które cenią nas za wiedzę ekspercką, wysoką świadomość biznesową oraz umiejętności doradcze.

Obecnie na na potrzeby naszych projektów poszukujemy Programistów iOS

                                                   iOS Developer

Mile widziane osoby na poziomie Junior jak i Senior - liczy się pasja.

Wymagania i obowiązki

Projekty dotyczą rozwoju (from scratch) nowych aplikacji i systemów na urzadzenia takie jak iPhone, iPad, smart watches, smart bands.

Wykorzystywane technologie: XCode, Testflight, Internet Protocols, Web/Social APIs, JSON/XML, BlueTooth, WIFI, NFC

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Objective-C oraz Swift
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji na platformie iOS
  • Znajomość OOA/OOD oraz wzorców projektowych
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Scrum

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczną formę umowy: umowa o pracę, zlecenie, kontrakt B2B
  • Premie kwartalne
  • Pakiet benefitów i ubezpieczeń
  • Kartę medyczną
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego