Front-End Developer/Warszawa/ 8 000-14 000 PLN

  • Warszawa
  • 8000 - 14000 zł netto
  • Kontrakt

Relyon IT Services to zespół wykwalifikowanych konsultantów, których celem jest budowanie wymiernej wartości biznesowej dla firm naszych Klientów poprzez rekomendacje unikatowych profesjonalistów.
Od lat współpracujemy z sukcesem z firmami, które cenią nas za wiedzę ekspercką, wysoką świadomość biznesową oraz umiejętności doradcze.

W chwili obecnej dla globalnej firmy IT kompetujemy zespół doświadczonych developerów front-end.

                                                      Front-end Developer

Wymagania i obowiązki

Zespół będzie pracował przy projektach rozwoju międzynarodowych projektów w branży gier i loterii.Firma już w tej chwili posiada jeden z najlepiej rozwinętych zespół developerskich w Warszawie.

Wymagania
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość na innowacji
  • Zaawansowana znajomość języka JavaScript, HTML, CSS oraz AngularJS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość:KnockoutJS, BackboneJS, Node.JS
  • Umiejętność pisania czystego, semantycznego kodu

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odzwierciedlające posiadane kompetencje
  • Premie kwartalne
  • Elastyczną formę umowy : umowa o pracę, zlecenie, B2B
  • Możliwość rozwoju w ciekawych i niestandardowych projektach (branża loteryjna)
  • Pakiet benefitów i ubezpieczeń
  • Kartę medyczną
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych