Programista Windows Mobile

Connectis

od 65 zł netto / godzinowo

Język programowania
Narzędzia

Do jednego z projektów informatycznych realizowanych przy współpracy z naszym Partnerem Biznesowym poszukujemy Specjalisty na Stanowisko: Programista Windows Mobile 6.5

Opis stanowiska:
Rozwój i utrzymanie istniejącej aplikacji
Praca w bezpośrednim kontakcie z klientem

Oferujemy:
Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie wysokiej klasy Specjalistów
Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
Możliwość zdobywania nowych kompetencji i poszukiwania kreatywnych rozwiązań
Pracę częściowo zdalną ( 1-2 dni w tygodniu)

Wymagania

- Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w C#
- Znajomość .NET Compact Framework
- Doświadczenie w pisaniu aplikacji na Windows CE 5.0 i Windows Mobile 6.5
- Znajomość baz danych Oracle
- Angielski na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane:
- znajomość systemów kontroli wersji GIT, SVN
- znajomość bibliotek Devart, Resco,
- Doświadczenie w pracy z JIRA lub Legacy code