Programista C# .NET

Arche Consulting
Język programowania
Baza danych

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z oddziałem w Żywcu poszukujemy kandydatów na stanowisko .NET Software Developer

Zadania

  • tworzenie oprogramowania dla celów biznesowych na podstawie zleconych założeń na poziomie grupy m.in. oprogramowanie rozwijające zarządzanie produkcją,
  • testowanie, dokumentowanie oraz wdrażanie stworzonego oprogramowania,
Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka programowania C# oraz NET framework,
  • bardzo dobra znajomość IDE - Microsoft Visual Studio,
  • znajomość narzędzi programistycznych: Entity Spaces oraz DevExpress będzie dodatkowym atutem,
  • administracja bazą danych: MSSQL
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (komunikatywnie oraz w sposób umożliwiający tworzenie dokumentacji),
  • umiejętność przestrzegania dobrych praktyk programowania,
  • umiejętność pracy w międzynarodowym zespole,
  • samodzielność,dyspozycyjność,komunikatywność.
Oferujemy:ciekawą i pełna wyzwań praca w międzynarodowym koncernie,szkolenia doskonalące umiejętności.