Administrator Linux

Ineva Services Limited S.K.A.
Język programowania
Narzędzia

Opis oferty

Ineva Services Limited Spółka komandytowo-akcyjna
W związku z dynamicznym rozwojem firma Ineva Services Limited zatrudni osoby na stanowisko: Administrator Linux
Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna)

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Administrator Linux będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za rozwój i utrzymanie sieci informatycznej, bieżące wsparcie użytkowników, instalację oraz konfigurację urządzeń sieciowych, rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie eksploatacji systemu informatycznego, opiekę i konfigurację serwerów hostingowych, voip itd., jak również będzie uczestniczyła w ciekawych projektach informatycznych.

Oferujemy:

• Pracę stałą w wymiarze pełnego etatu, z elastycznymi godzinami pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
• Niezbędne narzędzia pracy
• Przyjazną atmosferę oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagana znajomość zagadnień z zakresu: Systemu:
• języki skryptowe: bash, perl, python
• znajomość cron, at, syslog
• kompilacja kernela, grub/lilo
• raid: software/hardware, drbd, lvm
• backupy: tar, rsync, amanda i inne
• openssl: certyfikaty, znajomość klienta ssl

Sieci:
• iproute: adresacje, ruting,
• iptables: firewall, natowanie, przekierowywanie portów, moduły
• vlan, bridge
• vpn: ipsec, openvpn, pptp
• zarzadzanie switchami hp
• kolejki qos

Hostingu:
• apache, nginx, inne serwery www
• bazy danych: mysql, administracja, tuning, optymalizacja zapytań, replikacje
• serwery pocztowe: qmail, exim, postfix, sendmail; antyspam; antywir
• monitoring systemów: nagios, cacti, collectd, monit

Wirtualizacji:
• xen, xenserver, kvm, virtualbox, vmware, qemu
• znajomość zagadnień wirtualizacji: typy wirtualizacji, rozwiązania chmurowe (prywatne, publiczne), dobór sprzętu
• środowisko wirtualizacji: raid, macierze, switche, iscsi, nfs, aoe, drbd

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Ineva Services Limited S.K.A.

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań E-Commerce, doradztwie w zakresie systemów IT, oraz szytych na miarę projektów webowych. Tworzymy spójne, wielofunkcyjne aplikacje pozwalające na optymalne wykorzystanie zasobów. Wśród naszych stałych Klientów spotkać można firmy działające na rynku polskim, ale i takie o zasięgu międzynarodowym.