.NET Developer

BetterSolutions

6 000 - 13 000 zł netto

Opis oferty

Uważamy, że warto u nas pracować, bo:
• oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie: 6000 – 13000 + VAT (lub inna forma) za pracę w pełnym wymiarze;
• produktywnie działamy w obszarze R&D, dlatego realizujemy ciekawe i nowatorskie projekty;
• proponujemy atrakcyjne udogodnienia / benefity – m.in. rozszerzony pakiet opieki medycznej, comiesięcznie zamawiane bony, szkolenia wewnętrzne, możliwość uczestnictwa w konferencjach, kursach, szkoleniach zewnętrznych;
• pracujemy w dobrze skomunikowanym miejscu – Olivia Business Centre (jeśli jednak wolisz, to możesz pracować zdalnie);
• mamy elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 7:00 a 10:00);
• pracujemy w przyjaznej atmosferze.

Wymagania

Twoimi zadaniami będą:
• wytwarzanie aplikacji w technologii .NET,
• aktywna współpraca z zespołem developerskim i klientami.

Wymagania:
• 3+ lata doświadczenia komercyjnego i bardzo dobra znajomość technologii ASP.NET (MVC lub WebAPI),
• znajomość wzorców projektowych, umiejętność pisania czystego kodu,
• praktyczna umiejętność budowy REST API,
• umiejętność automatycznego testowania aplikacji (testy jednostkowe, integracyjne),
• znajomość JavaScript, preferujemy AngularJS,
• znajomość systemu kontroli wersji, preferujemy git,
• język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
• doświadczenie w pracy w Agile (Scrum i/lub Kanban) lub chęć pracy w tej metodologii 
• w projekcie do którego jesteś rekrutowany planujemy używać / dostaniesz więcej punktów za znajomość: ServiceStack, EventStore, RabbitMQ, MassTransit, PostgreSQL + JSONB do symulacji bazy dokumentowej, Typescript, Bootstrap + LESS, Paket.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Szatnia rowerowa

O BetterSolutions

we make IT better
BetterSolutions jest firmą technologiczną z siedzibą w Gdańsku, która specjalizuje się w wytwarzaniu i implementacji wysokiej jakości systemów informatycznych. Naszą misją jest dynamiczny rozwój innowacji, które służą rozwojowi przedsiębiorstw w różnych dziedzinach gospodarki. Nasze systemy znajdują zastosowanie w rolnictwie, transporcie, logistyce, zarządzaniu i smart city. Działamy globalnie, realizując projekty komercyjne i badawczo-rozwojowe dla klientów i we współpracy z partnerami biznesowymi w Polsce i za granicą.