Senior Java Developer

BetterSolutions

9 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Framework
Narzędzia
Dev/Ops

Opis oferty

Uważamy, że warto u nas pracować, bo:
• oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie (9.000-12.000 PLN przy umowie B2B);
• produktywnie działamy w obszarze R&D, dlatego realizujemy ciekawe i nowatorskie projekty;
• proponujemy atrakcyjne udogodnienia / benefity – m.in. rozszerzony pakiet opieki medycznej, comiesięcznie zamawiane bony, szkolenia wewnętrzne, możliwość uczestnictwa w konferencjach, kursach, szkoleniach zewnętrznych;
• pracujemy w dobrze skomunikowanym miejscu – Olivia Business Centre (jeśli jednak wolisz, to możesz pracować zdalnie);
• mamy elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 7:00 a 10:00);
• pracujemy w przyjaznej atmosferze;

Wymagania

Twoimi zadaniami będą:
• Udział w procesie wytwarzania oprogramowania we współpracy z całym zespołem;
• Współodpowiedzialność za procesy i metodyki wytwarzania oprogramowania w firmie;
• Bycie mentorem dla młodszych programistów, który promuje i popiera stosowanie najlepszych praktyk, takich jak Agile;
• Identyfikowanie obszarów ryzyka w projektach oraz podejmowanie aktywnych działań zapobiegających sytuacjom krytycznym;

Wymagania:
• Duże doświadczenie w procesie tworzenia oprogramowania (od zbierania wymagań i wytyczania zaleceń technicznych, przez tworzenie architektury rozwiązań), dobra znajomość nowoczesnych platform tworzenia oprogramowania;
• 3+ lat doświadczenia w programowaniu w technologiach Java, dobra znajomość GIT, Maven, Spring, znajomość AWS, Hibernate;
• Mile widziana znajomość Javascript, Angular, React;
• Kreatywność i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów;
• Dobre zdolności komunikacyjne i znajomość języka angielskiego;

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Szatnia rowerowa

O BetterSolutions

we make IT better
BetterSolutions jest firmą technologiczną z siedzibą w Gdańsku, która specjalizuje się w wytwarzaniu i implementacji wysokiej jakości systemów informatycznych. Naszą misją jest dynamiczny rozwój innowacji, które służą rozwojowi przedsiębiorstw w różnych dziedzinach gospodarki. Nasze systemy znajdują zastosowanie w rolnictwie, transporcie, logistyce, zarządzaniu i smart city. Działamy globalnie, realizując projekty komercyjne i badawczo-rozwojowe dla klientów i we współpracy z partnerami biznesowymi w Polsce i za granicą.