Programista / Starszy Programista NET

Grupa Most Wanted!

Co powiesz na pracę w ciekawej, nieustanie rozwijającej się branży? Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach dla dużych firm głównie z sektorów finansowego, energetycznego oraz telekomunikacyjnego? Młody i dynamiczny zespół ludzi, których naprawdę pasjonuje to, czym się zajmują? To wszystko oferujemy Ci my. Nie ograniczamy się do jednego rodzaju wytwarzanego oprogramowania. Pracujemy w obszarach takich jak: CRM, systemy telekomunikacyjne, systemy Contact Center, rozwiązania wideo, systemy analityczne i statystyczne, aplikacje wbudowane, integracje aplikacji zewnętrznych, aplikacje do prowadzenia firm i wiele innych.

Nasz klient aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: PN/MT/MW

Opis stanowiska:

• wytwarzanie nowych i utrzymywanie istniejących aplikacji oraz systemów,
• projektowanie architektury aplikacji.

Wymagania:

• umiejętność programowania w języku .NET (w tym również ASP.NET),
• umiejętność korzystania z relacyjnych baz danych,
• minimum 3 letnie doświadczenie jako programista,
• znajomość wzorców projektowych,
• ogólna wiedza z zakresu IT,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• samodzielność,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• determinacja w osiąganiu celów i poczucie odpowiedzialności,
• systematyczność i sumienność,
• zaangażowanie.

Oferujemy:

• ciekawą i dynamiczną pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży IT,
• możliwość rozwoju w stabilnej firmie o udokumentowanym potencjale rynkowym,
• możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• uczestnictwo w ciekawych projektach,
• możliwość uczenia się i otrzymywania ciekawych zadań,
• swobodną atmosferę oraz pracę w młodym i dynamicznym zespole,
• możliwość rozwoju w zakresie najnowszych technologii Contact Center

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem
„Programista NET":

                            [email protected]

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883)."