[Warszawa]Programista PHP

Fachowcy.pl

4 000 - 8 000 zł netto

Notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupa Fachowcy.pl Ventures S.A. oferuje kompleksową obsługę obecności małych i średnich firm w Internecie w modelu abonamentowym (więcej: www.fachowcy.pl). W związku z prężnym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku programista PHP.

Opis stanowiska:

tworzenie i rozwój aplikacji webowych
tworzenie modułów do istniejących aplikacji, z których korzystają użytkownicy
dbanie o jakość kodu i działania aplikacji
Oferujemy:

wynagrodzenie zależne od kwalifikacji (4 000 – 8 000 zł netto);
pracę w warszawskim biurze w wybranych godzinach pomiędzy 7:00 a 18:00 (od czasu do czasu możliwa jest także praca zdalna);
pracę w wybranym środowisku (OS, IDE);
przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji;
udział w ciekawych projektach;
prywatną opiekę medyczną.
Oczekujemy:

bardzo dobrej znajomości PHP5;
bardzo dobrej znajomości baz danych MySQL lub PostgreSQL;
znajomości co najmniej jednego frameworka ZendFramework 2, Symfony 2 lub Yii;
znajomości JavaScript i HTML5.
Mile widziane:

znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;
znajomość wzorców projektowych i architektonicznych;
znajomość zagadnień związanych z testowaniem kodu i aplikacji;
znajomość zagadnień z zakresu optymalizacji oraz skalowalności aplikacji;
znajomość korelacji między instrukcjami języka programowania a operacjami I/O, zarządzaniem pamięcią, nawiązywaniem połączeń itp.
umiejętność analizy rozwiązań proponowanych przez klienta i umiejętność wskazania rzeczywistych problemów;
znajomość git;
znajomość Bootstrap 3, CSS3.

Kontakt: [email protected]

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Prywatna opieka zdrowotna