Programista Java

ITBC Recruitment

5 000 - 6 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 1999 Rok założenia firmy

Język programowania
Baza danych

ITBC Recruitment jest firmą doradztwa personalnego świadczącą profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze IT oraz Telecom. Dla naszego Klienta, cenionej i rozpoznawalnej firmy z branży finansowej, o zasięgu międzynarodowym, szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient zapewnia:

  • Pracę na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę;
  • Poza stałym miesięcznym wynagrodzeniem, prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę sportową;
  • Pracę w centrum miasta, w nowoczesnym biurowcu;
  • Dużą samodzielność, udział w rozwoju oprogramowania na każdym jego etapie.

Wymagania

Zadania na stanowisku:

  • Udział w rozwoju oraz utrzymaniu oprogramowania wspomagających funkcjonowanie organizacji;

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Dobra, praktyczna znajomość Javy (co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego);
  • Dobra, praktyczna znajomość języka SQL;
  • Znajomość serwerów aplikacji, takich JBoss, GlassFish;
  • Doświadczenie w pracy z  Tomcat;
  • Dyspozycyjność (gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin);

Dodatkowo docenimy:
- doświadczenie w pracy z Oracle APEX
- doświadczenie w pracy w branży finansowej;