Senior PHP Developer

TeamQuest Łukasz Łukaszewicz
Język programowania
Inne

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się wytwarzaniem aplikacji internetowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Koszalin

Wymagania

Zakres obowiązków:

Do twoich zadań na stanowisku starszego programisty należało będzie projektowanie architektury, wybór technologii oraz implementacja poszczególnych komponentów tworzonych aplikacji wraz z zespołem programistów.

Wymagania:

- Co najmniej 2-letnie doświadczenie w implementacji aplikacji internetowych z wykorzystaniem baz danych,
- Bardzo dobra znajomość PHP5 (OOP),Znajomość co najmniej jednego z frameworków PHP opartego o architekturę MVC,
- Znajomość wzorców projektowych oraz umiejętność praktycznego wykorzystania ich w tworzonych projektach,
- Bardzo dobra znajomość HTML/XHTML, CSS, JavaScript (jQuery),
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych opartych o system baz danych PostgreSQL,
- Praktyczna umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji (SVN, Git),
- Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux w zastosowaniach serwerowych,
- Pasja i zaangażowanie w tworzone projekty.

 Firma oferuje:

- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Elastyczne formy zatrudnienia,
- Udział w ambitnych projektach budowanych od podstaw z użyciem najnowszych technologii,
- Możliwość ciągłego rozwoju.

Metodologia pracy

O TeamQuest Łukasz Łukaszewicz

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT