Wanted: Senior PHP Developer do PIXERS!

PIXERS

5 000 - 10 000 zł netto

Język programowania

Opis oferty

PIXERS przyjmie PHP-owca!

Oferujemy:
- widełki wynagrodzenia: 5k-10k netto;
- pracę w zgranym, dynamicznym zespole, w przyjacielskiej, niekorporacyjnej atmosferze;
- organizację zgodną z metodykami zwinnymi (agile/scrum);
- atrakcyjne warunki pracy, w tym dopłaty do obiadów, sportu i edukacji;
- owocowe wtorki i czwartki, piwne piątki;
- ping-ponga, planszówki i xbox'a w przerwach w pracy;
- 4 dni w miesiącu pracy zdalnej (sam wybierasz kiedy).

Uwaga! Jeśli nie szukasz pracy, ale znasz kogoś, kto idealnie będzie pasował na to stanowisko, daj nam znać. Za polecenie kandydata, którego zatrudnimy, płacimy 50% jego pierwszego wynagrodzenia!
Więcej informacji: http://pixers.pl/blog/27388/wanted-senior-php-developer-do-pixers

Wymagania

Twoje główne zadania:
  • rozwój właśnie powstającego, autorskiego i nowoczesnego systemu E-Commerce;
  • code review;
  • testy funkcjonalne;
  • współpraca z zespołem IT w realizacji założonych celów;
  • tworzenie dokumentacji technicznej tworzonych rozwiązań;
  • udział w imprezach integracyjnych. ;)

Nasze wymagania:
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu w PHP;
  • znajomość Symfony 2;
  • znajomość HTML5, CSS3;
  • znajomość zagadnień związanych z tworzeniem serwisów przy użyciu MVC;
  • dobra znajomość relacyjnej bazy danych (SQL) i baz NoSQL (Redis);
  • olej w głowie.