Programista. Net

Ligo Headhunters

do 6 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Ligo Headhunters dla klienta innowacyjnej spółki działającej na rynku nowoczesnych technologii specjalizującej się w dostarczaniu mobilnych rozwiązań z zakresu Business Intelligence, wspomagających decyzje zarządcze poszukuje Programisty .NET w Warszawie. Misją firmy jest dostarczanie rozwiązań, dzięki którym przedsiębiorcy i managerowie będą podejmowali jeszcze lepsze decyzje biznesowe

Zakres obowiązków:

Umiejętność współpracy z klientem, komunikatywność. Utrzymanie i modyfikacja systemów informatycznych klientów oraz wewnętrznych. Praca nad projektami informatycznymi.

Projekt: Głównie rozwój i utrzymanie aplikacji (kilku) wspierających działalność stowarzyszenia rozliczającego artystów. Ponadto w ramach firmy robimy projekty dla wielu klientów więc jest szansa pracy nad różnymi technologiami i z różnymi klientami.

Technologie: Głównie środowisko .NET w szczególności: C#, WPF, Linq, nHibernate. Aczkolwiek mamy tez kawalki w asp.net oraz w winforms. Do tego dochodzi SQL - głównie w oparciu o Microsoft SQL Server. Autem dla nas jest także znajomość technologii webowych jak css, js, angularjs itp - ponieważ w tych technologiach też robimy projekty.

Wymagania:

Preferowane 2 lata+ doświadczenia na stanowisku programisty .NET

Mile widziane:

znajomość Javascript, CSS, Hibernate oraz XML, XML Schema
Znajomość C# oraz WPF, Linq
Znajomość SQLa (preferowany MS SQL Server)

Oferujemy:

Ciekawą pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie, bez sztywnych korporacyjnych barier
Dedykowany mentor dbający o rozwój kompetencji zawodowych
Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania do 6 tys netto na umowę o pracę lub B2B
Możliwe dodatkowe benefity pozapłacowe - np. karnety sportowe, prywatna opieka medyczna

Prześlij swoje CV na [email protected]

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064