iSeries Software Developer/Admin-mozliwość pracy zdalnej

ITM Outsourcing
Baza danych

ITMO to firma specjalizująca się w świadczeniu wysokiej klasy usług w obszarze outsourcingu IT. Rozumiemy doskonale, że gwiazdy światowego formatu chcą grać dla najlepszych firm. Naszą misją jest łączenie wybitnych artystów z dziedziny programowania z firmami, które potrafią docenić ich talent.
Wyszukamy dla Ciebie najciekawsze projekty, które zaspokoją Twoją kreatywność i pozwolą Ci się rozwijać. Dołącz do zespołu wirtuozów programowania ITMO. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

AS400 Software Developer/ Administrator

Preferowana forma zatrudnienia: kontrakt B2B

Oferujemy:
ciekawe projekty
przejrzyste warunki zatrudnienia
prywatną opiekę medyczną
pakiet multisport
duże możliwości rozwoju
przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania:
doświadczenie w pracy z platformą AS400 (iSeries)
znajomość RPG, CL, DB2 I SQL
wysoko rozwinięte zdolności analityczne Obowiązki:
projektowanie i rozwijanie nowych funkcjonalnosci aplikacji IBMi
wsparcie techniczne użytkowników