Developer JavaSE

HR Bank

9 000 - 13 000 zł netto

HR Bank doradztwo personalne dla swojego Klienta, znaczącej amerykańskiej firmy, poszukuje Kandydatów na stanowisko

Opis stanowiska pracy:
• Praca w zespole konsultantów technicznych, w roli członka zespołu projektowego
• Projektowanie, budowa i wdrażanie rozwiązań informatycznych opartych o bazę danych Oracle, z wykorzystaniem narzędzi technologicznych Oracle
• Dostarczanie wytycznych co do rozwoju aplikacji
• Nieustanne poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań (zarówno ogólnodostępnych, jak i własnych)
• Rozwijanie własnych kompetencji i kwalifikacji, poznawanie nowych rozwiązań technologicznych

Wymagania

Wymagania:
• Biegła znajomość JavaSE poparta minimum 2-letnim doświadczeniem przy projektowaniu i budowie systemów informatycznych
• Dobra znajomość framework (Hibernate, Spring), biblioteki Swing, zagadnień dotyczących wielowątkowości @Java
• Dobra znajomość zagadnień budowania aplikacji oraz zarządzania kodem (Maven, Git)
• Praktyczna znajomość serwera aplikacji Oracle WebLogic
• Praktyczna znajomość bazy danych Oracle oraz programowania w PL/SQL
• Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole
• Atutem będzie znajomość apache derby, jasper reports, xmpp (openfire) oraz narzędzi technologicznych Oracle (SOA, BPM) Oferujemy:
• Zatrudnienie w ramach kontraktu 600-900 MD
• Możliwość pracy z najlepszymi ekspertami
• Szkolenia i certyfikacje. Promujemy inicjatywę i dzielenie się wiedzą.
• Udział w ciekawych i różnorodnych projektach dla wiodących klientów polskich i zagranicznych
• Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy w zgranym zespole