Konsultant ds. systemu bankowego

NBC sp. z o. o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://www.nbc.com.pl WWW

Język programowania

Dla naszego klienta z branży Bankowej na terenie Gdyni, poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant ds. systemu bankowego
Nr ref.: KSB/GDY/0514/PP
Lokalizacja: Gdynia

Wymagania

Zadania:
  • Zapewnianie wsparcia użytkownikom aplikacji i systemu T24
  • Obsługa błędów zgłaszanych przez użytkowników
  • Rozwiązywanie problemów systemowych oraz sporządzanie dokumentacji technicznej
  • Bieżąca analiza stanu systemu
  • Udział przy wdrożeniu nowych elementów oprogramowania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne bądź pokrewne
  • Min. 2 lata doświadczenia komercyjnego w pracy jako Programista
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęć rozwoju i nauki systemu T24
  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów
  • Znajomość infrastruktury IT
  • Zdolności komunikacyjne

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O NBC sp. z o. o.

IT Outsourcing
NBC to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowoczesnych technologii, specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Aktualnie w ramach realizowanych projektów informatycznych zatrudniamy ponad 100 specjalistów na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowaniu i prowadzeniu projektów informatycznych oraz wiedzy dot. poszukiwania, selekcji i dostarczania pracowników IT, NBC umożliwia swoim partnerom skupienie się wyłącznie na procesach biznesowych. Naszymi Klientami są organizacje międzynarodowe, w szczególności działające w branży finansowej, integratorskiej, konsultingowej, telekomunikacyjnej oraz IT.