Starszy Programista PHP

  • Warszawa
  • Umowa o pracę

We FRU.PL będziesz zajmować się rozwojem strony oraz aplikacji webowej; kodowaniem w PHP, JavaScript, HTML; prowadzeniem testów funkcjonalnych; tworzeniem kreatywnych rozwiązań technologicznych dla wymagań biznesowych. Poszukujemy osoby do małego, niedawno powstałego, kameralnego zespołu zajmującego się doskonaleniem i rozwojem usługi City Break, czyli krótkich weekendowych wypadów zagranicę.

Wymagania i obowiązki

WYMAGANIA:
• 3-5 lat doświadczenia w PHP;
• Znajomość: ✔ MySQL ✔HTML ✔CSS ✔OOP ✔MVC frameworks (Cakephp/ Zend /Kohana); ✔Javascript ✔AJAX (jQuery);
• tworzenie wysokiej jakości kodu;
• znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

MILE WIDZIANE:
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
• znajomość systemu Linux;
• komunikatywność, odpowiedzialność.

APLIKUJ, JEŚLI...
• lubisz mieć realny wpływ na projekty;
• chciałbyś się rozwijać współtworząc innowacyjny produkt, jakiego nie było jeszcze na rynku;
• cechuje Cię dokładność i odpowiedzialność;
• jesteś zorientowany na wyniki;
• angażujesz się w prowadzone projekty i dotrzymujesz terminów.

NA POKŁADZIE OFERUJEMY...
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz korposocjal (m.in. abonament medyczny, MultiSport);
• a przy tym pełną wyzwań atmosferę start upu... :)
• pracę w ponad 40-osobowym teamie IT;
• finansowanie kursów oraz szkoleń.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Spółce FRU.PL S.A. z siedzibą w Warszawie (01-018), ul. Wolność 7 D, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( tj. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Oświadczam, iż jestem świadom/a dobrowolności podania danych, a także możliwości ich poprawiania lub żądania usunięcia".

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O FRU.PL

Uwielbiasz podróżować? Z FRU.PL połączysz swoją pasję z pracą.
FRU.PL to nasza pasja. To wspólnie zbudowane przez nas środowisko, które fajnie żyje – jest naturalnym inspiratorem, motywatorem, zaraża i wciąga.

Nie jesteśmy korporacją, chociaż jest nas coraz więcej każdego roku. Pracujemy ze świetnymi ludźmi, dzięki którym codzienna praca jest przyjemnością. Wszyscy sporo wymagamy od siebie, stanowimy zgrany zespół.

Jest tyle ciekawych rzeczy do wymyślenia, odkrycia, zrealizowania. My chcemy je zrobić! Wystarczy mieć odpowiedni zapał i motywację. Cenimy talenty, dajemy duże możliwości rozwoju, jednocześnie pozwalamy na znalezienie własnej drogi. Dla niektórych to bardzo głęboka specjalizacja, dla innych bardzo szybki awans i prowadzenie ambitnych projektów. Nie musisz być certyfikowanym mistrzem świata by dołączyć do FRU!

Szukamy osób z głową pełną pomysłów, które szybko się uczą i emanują pozytywną energią. To, czego oczekujemy od Ciebie to zaangażowanie, chęć do pracy i pasja, które będą Twoim motorem we współpracy z FRU.

Jeżeli czujesz, że to masz – aplikuj do nas!

Daj się zarazić FRU!