Praktyki - Tester Jakości Oprogramowania

  • Warszawa
  • Umowa o pracę

Engineering Design Center to biuro projektowo-kontruktorskie skupiające ponad 1800 inżynierów, którzy wspólnie realizują projekty z obszaru lotnictwa, energetyki i przemysłu naftowego. EDC powstało w 2000 roku na mocy porozumienia między Instytutem Lotnictwa
a firmą General Electric i jest największym tego typu centrum projektowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Więcej informacji o EDC można znaleźć na stronie: www.edc.pl

Zespół Aviation Digital to grupa profesjonalistów realizujących unikatowe projekty dla branży lotniczej. W naszej codziennej pracy stajemy przed wyzwaniami dotyczacymi zapewnienia najwyższej jakości oprogramowania tworzonego dla naszych zagranicznych klientów.

Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z testowaniem, chciał(a)byś zdobyć doświadczenie w międzynarodowym środowisku, aplikuj do nas.

Zgłoś swoją kandydaturę poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego pod linkiem http://www.edc.pl/available-jobs/aspraktyka-qa/  lub wyślij CV bezpośrednio na skrzynkę [email protected] !

Wymagania i obowiązki

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych w oparciu o wymagania biznesowe
  • Wykonywanie testów manualnych
  • Automatyzacja procesu testowego za pomocą narzędzi Selenium
  • Rejestrowanie wyników testów w narzędziu HP ALM

  • Jesteś studentem(tką) kierunków: informatyka, telekomunikacja lub pokrewnych·
  • Chcesz rozwijać się i uczyć od najlepszych
  • Potrafisz logicznie i analitycznie myśleć
  • Cechuje Cię kreatywność, efektywność, skrupulatność i terminowość
  • Posługujesz się w stopniu dobrym  j. angielskim
  • Znane Ci są narzędzia wspomagające proces testowania (Selenium, ALM) – jest to dodatkowy atut

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Rowerownia dla pracowników
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Doskonała atmosfera pracy

O Engineering Design Center (Instytut Lotnictwa/GE)

Engineering Design Center to przykład – trwającej od 2000 roku – doskonale rozwijającej się współpracy światowego lidera branży inżynieryjnej, jakim jest General Electric, z nowoczesną polską jednostką badawczo-rozwojową – Instytutem Lotnictwa w Warszawie. Nasi inżynierowie nie tylko mają możliwość korzystania z rozwiązań technologicznych GE, ale także testowania na miejscu projektowanych elementów. Z liczbą 1800 zatrudnionych inżynierów jesteśmy jednym z największych ośrodków inżynieryjnych w Europie. Obok różnorodnych, technologicznych branż, takich jak lotnictwo, energetyka czy przemysł naftowy, działamy również w obszarze technologii cyfrowych.

Mamy szeroką ofertę dla programistów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności łącząc najnowsze rozwiązania IT z technologiami inżynieryjnymi najwyższej klasy.