PHP/Zend Framework Developer

OneStep Software Sp. z o.o.
Framework
Inne

Aktualnie dla naszego Klienta aktywnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko PHP/Zend Framework Developer.

Oferujemy:
- Komfortowe warunki pracy
- Udział w ciekawych, rozwijających projektach
- Możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, rozliczenie b2b, inne)
- Konkurencyjne wynagrodzenie

Wymagania

Opis stanowiska:
- Rozwój istniejących aplikacji
- Uczestniczenie projektowaniu i implementacji nowych rozwiązań
- Optymalizacja istniejących procesów oraz tworzenie nowych
- Praca w różnych grupach projektowych w zależności od specyfiki danego projektu Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość PHP5 i frameworka Zend, poparta doświadczeniem
- Dobre rozumienie OOP
- Znajomość MySQL (widoki, triggery itp.)
- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
- Znajomość wzorców projektowych, umiejętność ich stosowania
- Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji i bugtrackerem
- Znajomość HTML 4/5, CSS, JavaScript (jQuery)

Metodologia pracy

Oferujemy

O OneStep Software Sp. z o.o.

OneStep Software Sp. z o.o. zajmuje się wyszukiwaniem utalentowanych i ambitnych Specjalistów z branży IT.

Co różni nas od innych?

- szanujemy Twoją pracę. Nie jesteś dla nas maszyną do klepania kodu;
- uważamy, że jak ktoś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Pracujesz tylko w wybranych przez siebie technologiach;
- dajemy szansę uczestnictwa w ciekawych projektach zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Nr wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia 10376

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."