Front-end Web Developer (Junior/Mid)

New-Invest

3 000 - 4 200 zł netto

Język programowania

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z branży IT. Obecnie dla naszego Klienta, jednego z największych dostawców usług developerskich na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko: Front-end Web Developer (Junior/Mid)

Miejsce pracy:  Wrocław / możliwa częściowa praca zdalna
Wynagrodzenie:  do 4200 zł brutto Umowa o Zlecenie/Dzieło/B2B

Poszukujemy osoby, która dołączy do doświadczonego zespołu web developerów i wraz z nimi będzie tworzyć strony dla międzynarodowych klientów. Tematyka projektów zależna jest od zapotrzebowań danego Klienta, a także wysłanego przez niego designu. Z tego względu wymagamy od Kandydata dużej kreatywności, gotowości do nauki oraz chęci podejmowania wyzwań.

Klient oferuje:

pracę dla międzynarodowych Klientów w jednej z największych firm na świecie dostraczających usługi web developerskie
możliwość szybkiego awansu
tworzenie projektów o różnorodnej tematyce
24 dni urlopu, zarówno w wariancie umowy cywilno-prawnej jak i B2B
współpracę z wysokiej klasy profesjonalistami
elastyczne godziny pracy
możliwość częściowej pracy zdalnej (2 dni w tygodniu)
pracę opartą na zasadach działania dużego pracodawcy, lecz bez sztywnych reguł znanych z pracy w korporacji
udział w wewnętrznych szkoleniach
zdobycie umiejętności poprzez udział w kursach, poparte certyfikatem

Wymagania

Obowiązki:

współpraca z zespołem web developerów (do 3 osób w jednym)
tworzenie stron o różnorodnej tematyce, kierując się zapotrzebowaniem Klienta
komunikacja z Klientem w celu omówienia projektu
w razie zapotrzebowania umiejętność samodzielnej pracy przy projekcie
tworzenie skryptów i stron opierając się na swoim doświadczeniu ze środowiskiem frontendu oraz nowonabytej wiedzy Wymagania:

1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub równoważne doświadczenie niekomercyjne
bardzo dobra znajomość HTML5
rozumienie semantyki i modułowości kodu
znajomość Bootstrap
bardzo dobra znajomość CSS3, w tym znajomość Responsive Web Design
rozumienie zasad kaskadowości styli oraz zdolność dbania o przejrzystość i rozwojowość kodu
dobra znajomość JavaScript z jQuery, pozwalająca na samodzielne pisanie prostych skryptów (np. tooltips, accordion, multi-level mobile-compatible menu)
komunitywna znajomość języka angielskiego (na poziomie czytania dokumentacji)
znajomość implementacji WordPressa będzie dużym atutem
mile widziane doświadczenie w pracy z Sass lub innym preprocesorem CSS