Programista Java

ZeroChaos
Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla sektora finansowego, publicznego i utilities, poszukujemy programisty Java

Opis stanowiska
Opracowywanie, implementacja oraz testowanie oprogramowania przy użyciu zaawansowanych technologii,
Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, jak również wprowadzanie ulepszeń i usprawnień,
przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

Wymagania:

Minimum pół roku doświadczenia w programowaniu JAVA
Znajomość języka JAVA ver. 6,7 i 8
Mile widziana znajomość GWT
Mile widziana znajomość Vaadien lub ExtGWT
Mile widziana znajomość JavaScript, XSLT
Doświadczenie w pracy z serwerami aplikacyjnymi JEE
Znajomość języka SQL, mile widziana znajomość bazy danych Oracle
Znajomość frameworków np. Spring, Hibernate
Komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w zespole
Mile widziana certyfikacja z technologii JAVA
Znajomość języka angielskiego na poziome czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:
Elastyczną formę współpracy – umowa o pracę, B2B lub inną
Po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
Pracę przy ciekawych projektach
Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
Zapewniamy standardowe narzędzia pracy: telefon komórkowy, notebook
Prywatną opiekę medyczną

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia