młodszy programista PHP

Uxeria sp zoo

25 - 35 zł netto / godzinowo

  • Kontrakt Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2010 Rok założenia firmy

  • http://pl.uxeria.com WWW

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Opis oferty

(młodszy) Programista PHP

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:
  • projektowanie i tworzenie serwisów oraz aplikacji internetowych w ramach Software House Uxeria
  • obsługa i rozwijanie nowych technologii, rozwiązań
  • dbałość o niezawodne działanie aplikacji
  • współpraca z zespołem

Wymagania: Kandydat / kandydatka musi posiadać wiedzę z zakresu:

  • programowania obiektowego z uwzględnieniem języka PHP 5.5+,
  • znajomości wzorca MVC,
  • mile widziana znajomości technik pisania bezpiecznego kodu oraz testów jednostkowych
  • SQL w relacyjnych bazach danych MySQL- praca na dużych zbiorach będzie dodatkowym atutem
  • przynajmniej podstawowej znajomość technologii internetowych (HTML, JavaScript, AJAX, CSS)
  • pracy w środowisku Linux (mile widziana)

Profil osobowy wymagany na to stanowisko

  • osoba otwarta z dużym poczuciem humoru,
  • samodzielność w zakresie przydzielonych zadań,
  • umiejętność pracy w dużym zespole projektowym,
  • umiejętność poszukiwania rozwiązań na zadane problemy,
  • sumienność i terminowość,
  • zaangażowanie w powierzone jej projekty i zadania.

Oferujemy:

  • stała praca bądź zlecenia
  • ciekawe projekty, najnowsze technologie
  • możliwość rozwoju i nauki frameworkow
  • innowacyjna firma, przyjazna atmosfera, inspirujące pomysły na rozwój
  • stabilne wynagrodzenie
  • perspektywy awansu i rozwoju zawodowego

Dodatkowe informacje:

Forma współpracy: Zdalna bądź praca na miejscu w biurze w Warszawie

Knowledge Village | ul. Puławska 465 | Warszawa, Polska

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres [email protected], w temacie wpisując 'Programista PHP - Twoje imię i nazwisko'.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje

O Uxeria sp zoo

Dedicated Business Solutions
Uxeria pozwoli Ci samodzielnie prowadzić zdalne badania użyteczności serwisów internetowych oraz aplikacji komputerowych. Korzystaj z ośmiu komplementarnych metodologii, aby zbadać zróżnicowane aspekty Twojego produktu.
  • proste badanie na użytkownikach
  • projektowanie i rozwój aplikacji
  • tworzenie aplikacji internetowych