Developer IOS

  • Polska (praca zdalna)
  • 4000 - 7000 zł netto
  • Kontrakt

Opis oferty

Do naszego zespołu poszukujemy developera IOS.
Preferujemy lokalizjację: Lublin lub okolice.
Zakładamy także możliwość pracy zdalnej jak najbardziej - cała Polska.

Wymagania i obowiązki

- min. roczne letnie doświadcznie w developingu aplikacji mobilnych na platformę IOS,
- umiejętność programowania w języku Objective C i/lub Swift,
- znajomość środowiska Xcode, SQLlite,
- potwierdzone doświadcznie poprzez referencje projektowe (2 -3 referencje),
- język angielski na poziomie komunikatywnym (umożliwiającym komunikację projektową),

O ITligent Group

Kompleksowe rozwiązania software and eBusiness
Projektujemy, wdrażamy i rozwijamy dedykowane systemy biznesowe wspierające realizację procesów biznesowych przedsiębiorstw. Tworzymy i realizujemy zaawansowane aplikacje multimedialne na platformy internetowe i SmartTV dla odbiorców B2C i B2B.