Programista Javascript

  • Umowa o pracę Umowa

Dla naszego Klienta, wiodącego developera aplikacji mobilnych w Polsce, poszukujemy Programisty Javascript. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować w zespole programistów i specjalistów mobile przy tworzeniu rozwiązań na różne platformy: smartfony, tablety, smart TV, konsole do gier, AR. Firma znana jest z produkcji dedykowanego oprogramowania na urządzenia przenośne, tworzy aplikacje biznesowe i marketingowe oraz oferuje kompleksowe usługi w zakresie testów, realizacji kampanii mobilnych oraz zarządzania aplikacjami w marketach.

Oferujemy:

-Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
-Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
-Prywatna opiekę medyczną
-Dofinansowanie karty Multisport
-Możliwość rozwoju

Wymagania

Obowiązki: -Obsługa i rozwijanie tworzonych rozwiązań
-Tworzenie aplikacji internetowych,
-Implementacja i wdrażanie aplikacji
-Dokumentacja kodu
-Proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania internetowego i najnowszych technologii
-Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań

Oczekujemy:

-Bardzo dobra znajomość Javascript, HTML, CSS
-Dobra znajomość jQuery i AJAX
-Znajomość Apache, JSON, XML, SVN oraz git
-Doświadczenie w tworzeniu aplikacji lub stron webowych w javascript
-Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów