Specjalista ds. SEO/SEM w dziale marketingu

Ineva Services Limited S.K.A.
Język programowania
Baza danych

Opis stanowiska: Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała optymalizacja serwisów www zgodnie z przyjętymi procedurami wewnętrznymi, oraz:

· Udział w budowaniu stron WWW

· Opracowywanie i realizowanie strategii budowania linków

· Optymalizacja stron internetowych klientów firmy zgodnie z aktualnymi wymaganiami Google

· Regularne sprawdzanie, analiza i raportowanie pozycji serwisów w wyszukiwarkach

· Szczegółowa analiza serwisów pod kątem pozycjonowania

· Działania na rzecz poprawy pozycjonowania - przygotowywanie i koordynowanie prac, reagowanie na błędy pozycjonowania

· Projektowanie, budowanie i rozwijanie zaplecza SEO, realizowanie strategii budowania linków

· Planowanie i realizacja kampanii internetowych (m.in. Google AdWords)

· Opiniowanie zmian w serwisach

· Zarządzanie statystykami Google Analitycs

· Wsparcie zespołu marketingu w innych działaniach online

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

· Współpracę na podstawie umowy o pracę, o dzieło, o współpracy (DG), zależnie od ustaleń z kandydatem

· Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu, z elastycznymi godzinami pracy

· Możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

· Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach o tematyce SEO

· Możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań

· Udział w tworzeniu i utrzymywaniu nowatorskich narzędzi

· Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Wymagania

Wymagania: · Doświadczenie zawodowe w zakresie pozycjonowania stron internetowych poparte sukcesami

· Praktyczna znajomość HTML, CSS, PHP, MySQL

· Znajomość popularnych systemów CMS takich jak Wordpress, Joomla, Drupal etc.

· Znajomość algorytmów wyszukiwarek internetowych

· Znajomość narzędzi: Google Analitycs, AdWords, Google Insights for Search, Google Optimizer, Google Trends

· Specjalistyczna wiedza w zakresie SEO, znajomość najnowszych trendów rynku e-commerce

· Umiejętności analityczne przydatnych przy analizie danych statystycznych

· Znajomość zasad marketingu i reklamy

· Sumienność i inicjatywa konieczna do ciągłego generowania zadań

· Umiejętność pracy zespołowej

· Doskonała organizacja pracy

· Zaangażowanie w wykonywaną pracę

· Duży poziom samodyscypliny

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Ineva Services Limited S.K.A.

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań E-Commerce, doradztwie w zakresie systemów IT, oraz szytych na miarę projektów webowych. Tworzymy spójne, wielofunkcyjne aplikacje pozwalające na optymalne wykorzystanie zasobów. Wśród naszych stałych Klientów spotkać można firmy działające na rynku polskim, ale i takie o zasięgu międzynarodowym.