[Warszawa] Programista JavaScript

10Clouds aktualnie poszukuje doświadczonych programistów bądź programistek, którzy będą odpowiedzialni za projektowanie i tworzenie interfejsów zaawansowanych aplikacji sieciowych dla naszych klientów z całego świata..

Idealny kandydat musi pałać pasją do wszystkiego, co nowe i związane z programowaniem. Szukamy kogoś, kto docenia elegancki kod i proste rozwiązania skomplikowanych problemów. Kogoś, kto pomoże 10clouds utrzymać dynamiczny rozwój i dostarczać najlepsze oprogramowanie dla naszych klientów w USA, Europie i Polsce.

Jesteśmy zlokalizowani na klimatycznej Saskiej Kępie w pobliżu ulicy Francuskiej. O niektórych projektach, które realizujemy można przeczytać na stronie: 10Clouds.com

Szukamy chętnych do pracy zarówno na pełen etat jak i w mniejszym wymiarze godzin.

Z naszej strony możemy zaoferować:

-przyjazną atmosferę pracy i środowisko do rozwoju zawodowego
-cotygodniowe spotkania i prezentacje techniczne
-pomoc doświadczonych kolegów i koleżanek
-współfinansowanie konferencji i warsztatów
-ciche i fajnie urządzone biuro
-firmowe wypady i imprezy
-kuchnię z wszystkim, co umili Wam pracę: swiezymi owocami, duzym wyborem herbat, tostami i profesjonalnym ekspresem do kawy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

Wymagania i obowiązki

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku JavaScript
  • Dobra znajomość HTMLa i CSSa
  • Dokładność oraz zwracanie uwagi na detale
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • Znajomość frameworka Backbone bądź AngularJS
  • Znajomość Coffeescript
  • Znajomość LESS bądź SASS
  • Znajomość metodologii SCRUM
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji w tym z GITa
  • Znajomość systemu Linux